Prowadzenie samochodu to świetna rzecz, jeśli chodzi o gry. Jako gracz, czuję się jak dziecko i nie mogę się kontrolować, ponieważ uzależniam się od gier i grania w gry. Niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, że to zły nawyk i grają tak długo, aż zasną. Przyczyną uzależnienia od gier jest to, że stymulują nas różne rzeczy i prawie nie da się tego zignorować.

Na rynku dostępne są setki gier, w które można grać na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Ale nie jest możliwe pobranie i zainstalowanie ich wszystkich. Czasami po prostu nudzimy się i chcemy zagrać w kilka najlepszych gier mobilnych dotyczących jazdy.

Oto lista niektórych z najlepszych gier jazdy dla Androida i iPhone’a, w które można grać w dowolnym momencie, nie tracąc czasu.

Kierowca: San Francisco

Kierowca: San Francisco to doskonała gra będąca symulatorem jazdy. Jest bardzo realistyczna i pozwala poczuć się jak za kierownicą prawdziwego samochodu.

Jest to gra, w której prowadzisz samochód i musisz dotrzeć do celu. Misja jest prosta: musisz dotrzeć do celu tak szybko, jak to możliwe.

Również sterowanie jest proste i łatwe do opanowania. W grze dostępne są cztery rodzaje sterowania: przyspieszanie, kierowanie, hamowanie i cofanie.

Grafika i efekty dźwiękowe są również niesamowite. Po rozpoczęciu gry można się od niej uzależnić.

Kierowca: Urban

Driver: Urban to również świetna gra o prowadzeniu samochodu. W tej grze musisz sterować samochodem na drodze i starać się dotrzeć do celu tak szybko, jak to możliwe.

Grafika i efekty dźwiękowe w grze są imponujące, a gra dostarczy Ci realistycznych wrażeń.

Sterowanie jest łatwe w użyciu, a gra jest bardzo łatwa do nauczenia.

Sidewinder 2

Sidewinder 2 to jedna z najlepszych gier o prowadzeniu pojazdów na Androida i iPhone’a. Jest to gra wyścigowa, w której musisz wykonać różne misje, prowadząc samochód.

Dostaniesz mapę miasta i musisz wykonać różne misje na mapie. Musisz ukończyć misje przed upływem czasu.

Sterowanie jest łatwe do opanowania, a grafika i efekty dźwiękowe również robią wrażenie.

Super Off Road

Super Off Road to kolejna świetna gra. W tej grze musisz prowadzić buggy po górach i wypełniać różne misje.

Zobaczysz różne środowiska, a na Twojej drodze pojawią się różne przeszkody.

Otrzymasz różne misje i będziesz musiał je wykonać.

Sterowanie jest również proste i łatwe w użyciu. Gra ma wspaniałą grafikę, a efekty dźwiękowe są również interesujące.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych gier o prowadzeniu pojazdów na Androida i iPhone’a. Jeśli masz urządzenie z systemem iOS, możesz wypróbować Driver: San Francisco. Jeśli nie posiadasz urządzenia z systemem iOS, możesz zagrać na komputerze.