Wszyscy uwielbiamy grać w gry wideo i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Najnowsze gry na konsolę, które charakteryzują się wysoką grafiką i niesamowitą rozgrywką, to wystarczający powód, aby się od nich uzależnić. Jednak grając w te gry wideo, możemy się zastanawiać, w jaki sposób możemy cieszyć się nimi na naszych konsolach.

Jest wiele osób, które uwielbiają grać w gry wideo na swoich konsolach i to samo można powiedzieć o mnie. Jestem wielkim fanem gier, ponieważ nie muszę czekać na kolejny odcinek mojego ulubionego serialu i mogę grać, kiedy tylko chcę.

Oto 10 najlepszych gier, w które możesz zagrać na swojej konsoli:

1. Fortnite

Fortnite to jedna z najpopularniejszych gier i chyba każdy w nią grał. W tej grze będziesz musiał stawić czoła wyzwaniom i przetrwać w różnych scenariuszach. Istnieje wiele trybów, takich jak solo, squad, duo i team, w które możesz grać w trybie dla jednego gracza lub w trybie multiplayer.

2. Call of Duty

To kolejna popularna gra, w którą będziesz grać z przyjaciółmi. Nie jest ona ograniczona tylko do trybu dla jednego gracza, można w nią grać w drużynie i w trybie wieloosobowym. Ta gra ma wiele opcji, takich jak drużyna, strefa zrzutu, free for all i inne.

3. FIFA 19

Najnowsza edycja gry FIFA jest już dostępna na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Zmierzysz się z innymi drużynami i nie ogranicza się to tylko do trybu dla jednego gracza, ale jest również dostępne w trybie multiplayer.

4. Minecraft

Minecraft to najlepsza gra pod względem rozgrywki, a także najpopularniejsza. Można w nią grać na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Posiada wiele funkcji, takich jak crafting, budowanie, przetrwanie i wiele innych.

5. Crash Bandicoot

Crash Bandicoot to jedna z najbardziej lubianych gier z tej serii. Grając w nią, będziesz się świetnie bawić. Crash to bardzo trudna i wymagająca gra, w której będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności i techniki, aby przetrwać.

6. Assassin’s Creed

Jest to jedna z najpopularniejszych gier, która została wydana w 2015 roku. Jest to przygodowa gra akcji, której akcja rozgrywa się w średniowieczu. Zabierze Cię do różnych miejsc i będziesz musiał odkrywać nowe rzeczy.

7. Star Wars Battlefront 2

Jest to kolejna gra action-adventure, będąca kontynuacją Star Wars Battlefront. Będziesz brał udział w różnych misjach i będziesz musiał wykonać zadania, grając w różnych trybach.

8. Lego Marvel Super Heroes

Lego Marvel Super Heroes jest jedną z najlepszych gier Lego. Będziesz miał okazję zagrać jako kilka postaci z uniwersum Marvela. Będziesz mógł również grać w różnych trybach i jest to również świetny sposób, aby nauczyć się rysować.