Smartfony są najlepszym wynalazkiem w historii i wszyscy uwielbiamy z nich korzystać, ale kiedy masz ogromną kolekcję aplikacji i gier, wtedy staje się to dla Ciebie ciężarem.

Czasami możesz mieć wrażenie, że nie masz czasu na wszystkie aplikacje i gry, a także, że będziesz musiał wydać dużo pieniędzy na swój smartfon. Oto kilka najlepszych gier, w które możesz grać na swoim nowym smartfonie.

Pocket God

Jeśli lubisz grać z dinozaurami i robotami, to Pocket God jest najlepszą grą dla Ciebie. Ta gra jest dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem android i zapewni Ci najlepsze wrażenia z gry.

Rozgrywka jest dość prosta i łatwa, ale to wymaga trochę czasu, aby zbudować silną bazę dla Ciebie. Możesz łatwo podnieść poziom swojej postaci, kupując potrzebne materiały.

Terraria

Ta gra została stworzona przez niezależnego dewelopera, firmę Re-Logic. Jest to najpopularniejsza gra w swoim rodzaju, więc jeśli szukasz czegoś podobnego do Minecrafta, to jest to właściwe miejsce.

Rozgrywka jest dość prosta, ale jest to jedna z najlepszych gier 2D, w jakie możesz zagrać. Zapewni Ci ona najlepsze wrażenia z gry, jeśli uwielbiasz gry logiczne.

Crazy Taxi

Jest to najpopularniejsza gra w swoim rodzaju. Jeśli uwielbiasz jeździć po różnych miastach i cieszyć się jazdą, to jest to gra dla Ciebie. Możesz łatwo dostosować swoją taksówkę i sprawić, że jazda będzie niezapomniana.

Jeśli szukasz wciągającej i zabawnej gry, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie.

Angry Birds

Jeśli jesteś wielkim fanem gry Angry Birds, ta gra z pewnością Ci się spodoba. Jest to wspaniała gra logiczna, która zapewni Ci najlepsze wrażenia z gry.

Jeśli masz dużą kolekcję gier w telefonie, to nie musisz pobierać żadnej nowej aplikacji.

Wnioski:

Tak więc, jeśli masz nowy smartfon i szukasz niektórych z najlepszych gier, które można grać na nim, a następnie te są najlepsze.