Kiedy mówimy o symulatorze wyścigów, pierwszą rzeczą, która uderza w naszym umyśle, jest Formuła 1. Jest to najpopularniejsza i najbardziej znana gra symulująca wyścigi i jest nie tylko popularna, ale także najczęściej grana w Google Play Store.

Jeśli jesteś fanem Formuły 1, to na pewno słyszałeś o F1 2018. Najnowsza wersja tej gry zapewni Ci dreszczyk emocji i podniecenia jak nigdy dotąd. Tutaj zamierzam omówić 6 najlepszych symulatorów wyścigów 2018.

F1 2018

F1 2018 to najlepsza wyścigowa gra symulacyjna z 2018 roku. Istnieją dwie wersje tej gry, a mianowicie F1 2018 i F1 2017. Posiada najnowsze funkcje i grafikę, które sprawią, że poczujesz się tak, jakbyś brał udział w prawdziwym wyścigu.

Możesz korzystać z wirtualnej kierownicy i pedałów samochodu, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś jechał po prawdziwej drodze. Istnieje wiele torów, które sprawią, że poczujesz się jak na torze wyścigowym i będziesz mógł poczuć prędkość samochodów.

Nowością w tej grze jest F1 2019. Została ona zaprojektowana tak, aby gracz czuł się tak, jakby jechał po prawdziwym torze. Jeśli więc marzysz o tym, aby pojeździć bolidem Formuły 1, a nie chcesz wydawać pieniędzy, to jest to najlepszy sposób, aby spełnić swoje marzenia.

NFS 2018

NFS 2018 to kolejny symulator wyścigów zaprojektowany przez Electronic Arts, a najlepszą rzeczą w tej grze jest to, że jest ona bezpłatna. Jest to jedna z najbardziej realistycznych i szczegółowych gier. Dostępnych jest wiele różnych trybów i wydarzeń.

Możesz grać przeciwko SI lub wziąć udział w trybie wieloosobowym. W trybie wieloosobowym możesz ścigać się nawet z 10 graczami.

Jeśli chcesz zostać zawodowym kierowcą, możesz stworzyć swój własny samochód i zaprojektować samochód swoich marzeń. Możesz także dostosować swój pojazd w garażu i wybierać spośród wielu różnych samochodów.

Wyścigi NASCAR 2017

NASCAR Racing 2017 to symulator wyścigów, który został wydany przez Electronic Arts. Jest to również jedna z najpopularniejszych gier wyścigowych. Możesz poprowadzić dowolny samochód NASCAR i spróbować szczęścia na prawdziwym torze.

Możesz jeździć w serii NASCAR Cup Series, Xfinity Series lub Truck Series. Możesz także spróbować swoich sił w Monster Energy NASCAR Cup Series.

Debiutanci mogą wziąć udział w serii ARCA. Możesz także pojeździć samochodem sprinterskim i samochodem klasy midget.

Mistrzostwa FIA FORMULA E 2017

FIA FORMULA E Championship 2017 to oficjalna gra Formuły E. Jest to jedna z najbardziej realistycznych i szczegółowych gier wyścigowych. W grze dostępnych jest wiele torów, na których można jeździć i próbować szczęścia.

Jest to świetna gra dla początkujących, a nawet możesz doskonalić swoje umiejętności, grając przeciwko SI.

Symulator rajdowy

Symulator Rajdowy 2017 to oficjalna gra Rajdowych Mistrzostw Świata. Stała się ona jedną z najlepszych gier rajdowych. Gra została opracowana przez SimBin Studios. Możesz prowadzić dowolny samochód rajdowy i wygrywać rajdy. Gra jest również darmowa. Możesz brać udział w zawodach WRC i WRC2. Poniższe informacje były dokładne w momencie wydania gry. Niektóre informacje po publikacji mogły ulec zmianie lub zostać poprawione po dacie publikacji.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Top 6 Best Racing Simulator 2018”. Jeśli szukasz najlepszego symulatora wyścigów, musisz rzucić okiem