Gry wideo to bardzo popularny sposób na zabicie czasu i ucieczkę od rzeczywistości. Grają w nie głównie nastolatki. Ale jeśli jesteś nastoletnim chłopcem lub dziewczyną, to na pewno przynajmniej słyszałeś o grach wideo. Obecnie istnieje kilka gier wideo, które są kochane przez wszystkich, ale tylko kilka z nich ma potencjał, aby stać się franczyzą.

Oto 8 najlepszych serii gier wideo, które idealnie nadają się na sequel.

Seria Fallout

Jest to bardzo znana seria gier wideo, która obejmuje Fallout 1, 2, 3 i New Vegas. Gra zaczyna się od wojny nuklearnej i trwa aż do nuklearnej zimy.

Seria Assassin’s Creed

Jest to kolejna popularna seria, która opowiada historię Bractwa Asasynów. Głównym bohaterem jest Desmond Miles, który walczy z Templariuszami, aby ocalić świat.

Legend of Zelda

Jest to jedna z najpopularniejszych serii, która rozpoczęła się w momencie wydania pierwszej gry przez firmę Nintendo. Główną bohaterką jest księżniczka, która chce ocalić swoje królestwo.

Seria Grand Theft Auto

Jest to bardzo znana i popularna seria gier. Jest to gra z otwartym światem, co oznacza, że gracze mogą wybrać miejsce, do którego chcą się udać, oraz drogę, którą chcą podążać.

Seria Minecraft

Jest to najpopularniejsza gra z otwartym światem, która ma ponad 100 milionów użytkowników. Jest to gra typu survival, która skupia się na budowaniu własnego domu.

Seria Pokemon

Pierwsza gra z tej serii została wydana na Gameboya, a obecnie jest dostępna na niemal wszystkich platformach, w tym na urządzeniach mobilnych. Gra ma ponad 200 miliardów użytkowników i doczekała się wielu spin-offów.

Gry Rockstar

Gry Rockstar obejmują wiele popularnych gier, takich jak Midnight Club, Manhunt, Red Dead Redemption i inne.

BioShock

Jest to gra oparta na historii człowieka o imieniu Jack, który zostaje odesłany w czasie do końca XIX wieku.

Wnioski:

Jeśli jesteś nastoletnim chłopcem lub dziewczyną, to jestem pewien, że grałeś w wyżej wymienione gry wideo. Te gry są naprawdę niesamowite i zasługują na sequel, ponieważ są tak dobre. Ale wiem też, że istnieje wiele gier tego typu, o których nawet nie słyszałeś. Chciałbym usłyszeć od Ciebie, jaka gra powinna doczekać się kontynuacji.