Facebook jest największym portalem społecznościowym na świecie, a także najczęściej grane gry na platformie są najwyżej oceniane gry. Są to gry, które mają maksymalną liczbę fanów na Facebooku. Jeśli myślisz o graniu w takie gry, to jesteś we właściwym miejscu. Oto 11 najlepszych gier na Facebooka, które powinieneś wypróbować.

1. FarmVille 2

FarmVille to gra, w której możesz uprawiać swoje własne rośliny i sprzedawać je innym graczom. W tej grze musisz zasadzić swoje własne uprawy, takie jak pszenica, pomidory i wiele innych. Jeśli sprzedasz swoje uprawy, otrzymasz wiele bonusów i nagród. Możesz podzielić się swoją grą z przyjaciółmi i zarabiać pieniądze, jeśli zalogują się oni do gry.

2. Angry Birds

Jest to jedna z najpopularniejszych gier na Facebooku. Jeśli jeszcze nie grałeś w Angry Birds, to najwyższy czas, aby to zrobić. Idea tej gry polega na używaniu procy i strzelaniu do przelatujących ptaków. Celem gry jest zniszczenie świń poprzez strzelanie do ptaków. Jest to jedna z najlepszych gier na Facebooku, a także najbardziej lubiana gra.

3. Słówka z przyjaciółmi

Words With Friends to jedna z najlepszych gier słownych, w jakie można grać na Facebooku. Możesz grać ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a za wygraną możesz zdobyć monety. Jest to jedna z najlepszych gier na Facebooku, w którą można grać w wolnym czasie.

4. Flappy Bird

Flappy Bird to prosta, ale bardzo trudna gra. W tej grze musisz kierować ptakiem, aby latał po ekranie. Celem gry jest utrzymanie ptaka przy życiu i omijanie przeszkód. Jest to bardzo wymagająca gra, w której można sprawdzić swoje umiejętności umysłowe.

5. Words With Friends Blitz

Gra Words With Friends Blitz to ulepszona wersja gry Words With Friends. W tej grze możesz grać ze swoimi przyjaciółmi i zdobywać monety. Różnica między tą grą a pierwszą polega na tym, że będziesz miał do dyspozycji dwa ekrany jednocześnie. W ten sposób będziesz musiał kontrolować dwa ptaki jednocześnie.

6. Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars to jedna z najlepszych gier Angry Birds, w jakie można grać na Facebooku. W tej grze będziesz mógł grać przeciwko Darthowi Vaderowi, R2D2, C3PO i Yodzie. Jest to jedna z najlepszych gier Angry Birds, w którą można grać z przyjaciółmi.

7. Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to gra logiczna typu dopasuj 3. Celem gry jest dopasowanie do siebie trzech lub więcej cukierków. W tę grę możesz grać z przyjaciółmi, możesz też rzucić im wyzwanie do gry.

8. Temple Run

Temple Run to jedna z najlepszych gier, w jakie można grać na Facebooku. W tej grze możesz biec tak szybko, jak potrafisz, aby uciec przed demonami. Możesz także odblokować nowe postacie i przemierzać różne środowiska.